Az Érsekújvár komolyan gondolja...

2012.09.14. 21:22 poraszabolcs

...mármint az egész MOL-ligát, a rájátszásba kerülést és miért is ne, a végső győzelmet. Egy héten belül másodszor csapott össze a ligaújonc és a HSC, és bánatunkra most is a tigrisek örülhettek. Még fél perc sem telt el az első szlovákiai MOL-liga mérkőzésből, máris ketrecünkben a korong, amit Moldován emberhátrányból egyenlít ki a 8. percben. Góga révén a vezetést is átvesszük, de gyorsan jön az egyenlítés. A második harmadban beindul Dobry, ebben a játékrészben kétszer is eredményes, kétgólos hátránnyal fordulunk a záró játékrészre. Flinta ugyan közelebb lopja kedvenceinket, de a klasszikus mesterhármast jegyző Dobry eldönti a mérkőzést. Nem sikerült gyarapítani pontjaink számát a külföldi portya első állomásán, egyre sötétebbek a fellegek csapatunk háza táján. Úgy tűnik, szükségünk is lesz a hosszú alapszakaszra, ha javítani akarunk.

Érsekújvár-HSC 5-3 (Dobry 3, Uhnák, Král illetve Moldován, Góga és Flinta)

Időközben nyert a DAB és a Brassó is, ha nem akarunk leszakadni az élmezőnytől, a lehető legtöbb pontot kell hoznunk a Fradi és az Acélbikák elleni meccsekből. Mit mondjak, nem lesz könnyű...