Nem okoztak fejfájást

2011.02.20. 15:39 SportClub

Ma délután a duna-partiak látogattak a Vákár Lajos Műjégpályára. Csapatunk Molnár Zsombor kivételével teljes kerettel léphetett jégre.

Az első harmad végén az eredményjelző nem a realitást mutatta, de így is csíki vezetéssel vonulnak szünetre a csapatok, miután Kósa lövése utat talál Porubsky kapujába. A második játékrész elején aztán el is döntjük a mérkőzés sorsát, Sikorcin 23. illetve Becze 25. percben szerzett góljaival már 3-0 ide. Úgy látszik ma párosával lőjük a gólokat, Kósa és Novak fél percen belül szereznek egy-egy gólt. A 36. percben Novak villant még egyet és iratkozik fel Kósa mellé a két gólos játékosokhoz, 6-0. A harmad végén még Zemko kap véglegest szövegelésért, sehogy sem akar megbékélni. Az utolsó felvonás 4. percében Elekes szépít, majd a fél perccel később és 47. percben Molnár Zsolt duplázik. Aztán ismét egy perc alatt szerzünk két gólt Virágnak  és Nováknak köszönhetően. Néhány perccel később Virág is megüti a maga második, csapata 11. gólját. Ezzel be is állítja a végeredményt, egyáltalán nem volt megerőltető mérkőzés, valószínűleg a keddi Steaua elleni mérkőzésen több izgalomban lesz részünk. Szép volt fiúk!

HSC Csíkszereda - Galaci Dunarea  11-1

Gólszerzők: Novak 3, Kósa 2, Molnár Zsolt 2, Virág 2, Sikorcin, Becze illetve Elekes