Döntősök vagyunk!

2011.03.10. 13:57 SportClub

Ma 12 órától lejátszották a HSC-Galac elődöntő harmadik meccsét is. Ami szinte biztosra vehető volt a találkozó előtt, hogy ez lesz egyben az utolsó összecsapás is az idei elődöntőben.

Hamar neki fogunk a gólgyártásnak, Novak és Bíró Tamás góljaival alig három perc elteltével már 2-0. Az első harmad végén Moldován lő még egyet Porubskynak, 3-0. A második játékrészben többet lövünk, Péter a 22. percben, majd Hruby öt perccel később emberelőnyben talál be. A 13. percben Bíró Ottó üt szép gólt, majd a Hurtaj-Novak-Sikorcin trió 16 másodperc alatt kétszer zörögteti meg a vendégek hálóját, mindkét alkalommal Hurtaj juttatja a kapuba a pakkot. A harmad végén Tankó szépít emberelőnyben. Az utolsó húsz percben Becze, Moldován, majd Flinta módosítja az eredményt 11-1-re. A vége felé a vendégek légiósa, Gavac nagyon beindul és mesterhármast lő, közben pedig Flinta akaszt fel egyet Porubskynak. A végeredmény tehát 12-4, ezzel döntőbe is jutott csapatunk. Ellenfelünk a Brassó-Steaua párharc győztese lesz. Azon az ágon két mérkőzést játszottak, mindkettőt Bukarestben: a végeredmények 2-8 és 4-3 (h.u.). Szép volt fiúk!

HSC Csíkszereda - Galaci Dunarea  12-4

Gólszerzők: Moldován 2, Flinta 2, Hurtaj 2, Novak, Bíró Tamás, Péter, Hruby, Bíró Ottó, Becze illetve Gavac 3 és Tankó