Simán legyűrtük a bakákat!

2010.11.07. 18:53 SportClub

Rangadóval folytattuk a Mol Ligát a másfél hetes válogatott szünet előtt. A bukaresti meccsen mindenképp mi számítottunk az esélyesebbeknek, ennek megfelelően hozták is a kötelezőt a fiúk.

Pontosan úgy kezdünk, ahogy kell: Sikorcin már a 4. percben felavatja Catrinoit, az asszisztos Molnár Zsolt. A 9. percben Nagyot állítják ki, azonban ezt kivédekezzük, majd öt perccel később Papp Szabi révén 0-2-t mutat az eredményjelző. Az utolsó percben aztán az újonnan visszatérő Hurtaj sem tétlenkedik sokat, hanem inkább Novak passzából talál be ismét a hazaiak kapujába, 0-3.

A második játékrész hatodik percében Flinta kiállítását használják ki a hazaiak, Tapu eredményes. Három percre rá Novak első találatával ismét három gólos az előnyünk. A 35. percben a hazaiak kapnak két percet, és ezt a jó formában levő Sikorcin ki si használja második gólját szerezvén a mérkőzésen. A harmad vége marad 1-5.

Az utolsó felvonásban sem kellett nagy erőfeszítést tegyenek a fiúk a győzelemért, Novak másfél perc után megütötte második gólját is a találkozón. Az 51. percben az öreg róka Niculescu emberelőnyben 2-6-ra alakítja az eredményt. Sikorcin ma is bebizonyította, hogy nem hiába volt nagy az elégedetlenség a tegnapi döntés miatt, miszerint kivették a magyar válogatott keretéből, hisz ő állítja be a 2-7-es végeredményt, megszerezve a mesterhármast. Nem igazán okozott fejtörést a Steaua csapatunknak, az öt gólos különbség hűen tükrözi azt, ahol a két csapat jelenleg tart. Szép volt fiúk!

Steaua Rangers - HSC Csíkszereda  2-7

Gólszerzők: Tapu, Niculescu, illetve Sikorcin3, Novak 2, Hurtaj és Papp