HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Elkaptuk a hollandokat

2012.12.11. 08:24 poraszabolcs

Bár a vége szorosra sikeredett, egy gólt azonban megtartott előnyéből a romániai válogatott a brassói U20-as VB második játéknapján. Hildebrand, Tranca, Bíró Gergő és Salló Alpár első harmadban szerzett góljaira csak eggyel tudtak válaszolni a hollandok, Denis Dumitru a második harmad végén pedig még tovább növelte az előnyt. A záró harmad elején buta hibából kap a csapat kisbüntetőt, majd Bors is pihenni kényszerül, a kettős emberelőnyt a duplázó Stempher használja ki, sőt, a 48. percben triplázik a holland fiatalember és lőtávolba kerülnek a tulipánosok. Az 58. perc elején aztán feljönnek egyre a vendégek, de hiába hozzák le a kapust is a végén, nem sikerül az egyenlítés, így 5-4-re győzünk, csapatunk nagyon fontos három pontot szerzett és két nap után hibátlan a japánokkal egyetemben, akik a magyarverés után 6-1-re győzték le a spanyolokat.

A magyar válogatott első harmadban megszerzett előnye a meccs végéig megmaradt, Szabó és Hamvai góljaira ugyan Protcenko válaszolt, de Fliszár 38. percben szerzett találatára már nem érkezett válasz, így 3-1-re győzött Tim Kehler legénysége. Ma szünnap van, holnap magyar-spanyol, japán-holland összecsapásokkal folytatódik a VB, Trancaék a nullpontos litvánokkal meccselnek.