Kategórikus vereség: kiütött az Érsekújvár

2012.11.19. 19:05 poraszabolcs

Nem volt alaptalan kedves olvasónk tegnapi félelme, hogy a mai meccsre nem marad gól a zsákban. Igaza lett. Ráadásul a házigazdák ugyanazzal az érmével fizettek, amit tőlünk kaptak legutóbb: nem egészen hét perc alatt gyakorlatilag lerendezték a meccset, a 7. percben Ondrej Stefanka kezdi a gólgyártást emberhátrányban, 3 perc múlva Varga, 4 perc múlva Lehocky talál be. És itt nem volt vége: a második harmadban megpihentek vendéglátóink, a 42. percben folytatták a gólgyártást Joanidis, majd pár perc múlva Barcak révén. Nekünk sajnos a becsületgól megszerzésére sem futotta, ismét hullámvasutaztunk egyet és ismét negatívba fordult gólkülönbségünk. Nem túl szívderítő, az biztos.

HC Nové Zámky - HSC Csíkszereda 5-0 (Stefanka, Varga, Lehocky, Joanidis, Barcak)

Már megszokhattuk, hogy sírásra és önsajnálatra nincs idő, egy rendkívül fontos időszak következik, hiszen péntektől jövő vasárnapig öt hazai meccs következik, sorrendben Brassó, Újpest, Érsekújvár, Miskolc és Ferencváros az ellenfél. Bőven van esély tehát a javításra, remélem, élünk is velük. A jelenlegi állás: