Beibarys - Olimpija 13-3

2011.10.23. 15:01 SC4ever

2. perc: Előbb a Ljubljana előtt van helyzet, majd a kazahok is támadnak egy szépet.

4. perc: A Ljubljana még jól bírja a tempót.

5. perc: Tryashunov emel a szlovén kapura, Boh véd.

7. perc: Alkozin lövését hárítja az Olimpija kapusa.

8. perc: Repkin kap két percet.

Fél perc múlva túl sok játékosért kapnak újabb kettő percet a kazahok. Kettős előny a szlovénoknak.

1o. perc: A Ljubljana játékosai elképzelés nélkül játszották a kettősfórt, eredmény nélkül.

12. perc: Rezek lőhet csuklóból, Raitums nagyot véd.

15. perc: Yeremeyev lövését védi a szlovén kapus.

16. perc: Boh véd hatalmasat.

15.16: Megszerzik a vezetést a szlovénok: Prusnik távolról lő a hosszúba.

16. perc: Krivec kap két percet akadályozásért. A kapus Boh is kap két percet. 5 a 3 ellen megy a játék.

17.11: Pár másodperc van hátra a kettős szlovén hátrányból, amikor kiegyenlít Argokov.

19.25: Akolzin a támadóharmadban kap két percet fogásért.

Két nagy helyzetet is kihagynak a szlovénok. Az első harmad véget ér, jó játékot produkál az Olimpija, a kazahok a tegnapi árnyékuk önmaguknak.

II. harmad

Kiegészülnek a kazahok.

26. perc: két perc a szlovénoknak. Az emberelőnyt 7 másodperc alatt Argokov bombája révén hsználják ki.

28. perc: Tryashunov kap két perces kisbüntetést.

29. perc: Pavlov egyéni akciója révén eredményes.

Erre a harmadra teljesen más felfogással jött ki a Beibarys, teljesen uralja a játékot

31.44: Akolzin egy kapu elé betett pakkot vág a szlovének hálójába.

33.24: Zubkov közelről bombázik az ellenfél ketrecébe.

38. perc: Zubkov ziccerét spárgázza ki Boh.

37.52: Emberelőnyben Yeremeyev lő nagy gólt távoltól.

38.5o: Ozolinsh a kapu hátától fordul be, a kapus kesztyűje alatt küldi a korongot a kapuba.

Vége a második játékrszének. A Beibarys játékosai teljesen uralják a játékot.

III. harmad

41. perc: Zubkov lövése kerüli el a kaput.

43.perc: Ulaga testre ütésért kap 2 percet.

44. perc: Yeremeyev kétszer is hatalmas erővel lő, a kapus véd.

46. perc: Kiegészültek a szlovénok.

48. perc: Shafirianov távolról lő nagy gólt.

48.56: Snoj megszerzi csapata második gólját.

51.o4: Yermeeyev visszaállítja a hetes különbséget.

51.35: Antonov lövi a tizediket, nagyon nyomnak a kazahok.

53. perc: Rezek kap két percet.

54.41: Panshin révén használják ki a kazahok az emberfórt.

55.33: Egy megpattanó lövés vágódik a Ljubljana hálójába.

57. perc. Zhdanov 2 perc, szlovén előny.

57.37: Ozolinsh hátrányban is eredményes, csuklóból nagy gólt lő.

59.oo: Truden emberelőnyben szerzi meg a harmadik ljubljanai gólt.

A végén a kazahok emberelőnyben játszhattak, kihasználniuk nem sikerült, marad a tízgólos különbség.