FTC-Orangeways-HSC Csíkszereda 2-3

2010.09.19. 17:58 SportClub

I. harmad:

Kozuch kezd a kapuban.

Vezet a Fradi! Eade korcsolyázza körbe a kapunkat és passzol vissza Peterdinek, aki a kapuba bombáz, 1-0.

Emberelőnyben játszhatunk Vichodil kiállítása után.

Góóól! Hruby lő nagy gólt Budainak a 9. percben.

Kozuchnak kell figyelnie egy-egy veszélyes kontra végén.

Kivédekezzük a kisbüntetést, amit Bíró Ottó gáncsolása után kaptunk.

Vége a harmadnak! Az első játékrész után nyilvánvaló, hogy ez nem az a Fradi, aki itt Szeredába múlt héten kikapott, hanem egy sokkal motiváltabb és jobb játékot mutató Fradi.

II.harmad

Elkezdődött a második harmad.

Papp kap 2 percet a 36. percben, míg egy perccel később Becze kap egy fegyelmi büntetést.

Átvettük a vezetést! Bíró Ottó emberhátrányban talál be három perccel a harmad vége előtt.1-2!

Az utolsó két percet emberelőnyben játszhattuk, de nem tudtunk élni vele.

Még egy harmad van hátra, és egy gólos vezetésre tettünk szert, amit remélhetőleg tudunk tartani, de még mindig nyílt a meccs.

III.harmad:

Egy perc alatt egyenlít a hazai gárda, Kiss Gábor a gólszerző, 2-2!

Peterdit kiállítják, de nem használjuk ki.

Kiss Gábor kap kisbüntetést, jó lenne kihasználni...De kiegészülnek.

Az 54. percben Sikorcin Hruby passzából mattolja Budait!2-3!

Virág kap 2 percet. Kiegészülünk.

Egy perccel a vége előtt Molnárt küldik ki a büntetőpadra, ezt muszáj lesz kivédekezni!

És megnyertük!!!

Óriási csatában, de sikerült megnyerni a mérkőzést, így már 5 forduló után még mindig 100%-os csapatunk. Szép volt fiúk!!!

Kedden Miskolcon fejezi be magyarországi útját csapatunk. És mivel lehetne szebben befejezni, mint egy újabb értékes győzelemmel.  Miskolc ellen is nagyon nehéz meccsre számíthatunk, de biztosak lehetünk benne, hogy a fiúk minden tőlük telhetőt megtesznek és akkor nem maradhat el a jó játék sem. Hajrá Szereda!!!

Bűre olvasónk jóvoltából közzéteszünk néhány fotót a mérkőzésről. Köszönjük!