HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Ismét meglett az egy tucat

2010.03.03. 19:23 SportClub

Az elődöntő második mérkőzését játszotta le egymás között a Sport Club és a Gyergyószentmiklósi Progym.

Az első mérkőzéshez hasonlóan ismét a gyergyóiak szereztek vezetést Székely révén. De hamar egyenlítünk, egy perc múlva Mihály avatta fel Molnár kapust. Bluks két percre rá emberelőnyből szerzi meg a vezetést. A 13. percben egy Szőcs-Niinikoski-Hozó összjáték után az utóbbi növeli két gólosra az előnyünket. A gyergyói fiúk viszonylag hamar elfáradtak, aminek eredményeképpen két perccel a harmad vége előtt Szőcs szerzett megnyugtató előnyt, 4-1.

A második harmad közepéig nem esik gól, a gólcsendet a gyergyói ifjú Péter töri meg egyéni akciója után. Ebben a harmadban még két gól esik, mindkettő szeredai részről, Hozó illetve Szőcs alakítja 6-2-re az eredményt. Két perc volt még a harmadból, mikor Molnár bodicsekkje után a plexi darabokra törött. Míg a plexit kicserélték a jeget is megcsinálták, így ekkor tartották a szünetet a csapatok. A szünet után játszották le a maradék két percet.

Rögtön térfelet cseréltek a csapatok és kezdték a harmadik játékrészt. Ebben a harmadban elég sok lehetőséget kapott a negyedik sort és éltek is vele. Ezt a harmadot csapatunk 6-0-ra nyerte, a gólókat sorrendben Basilidesz, Kánya, Szőcs, Kánya, Molnár és Moldován ütötte.

A következő mérkőzésre pénteken, március 5-én kerül sor Gyergyószentmiklóson, és ha ezt az akadályt is sikeresen veszi csapatunk akkor bejut a döntőbe.

Sport Club-Progym 12-2