Újpesti TE - Csíkszeredai Sport Club 7-2

2009.10.28. 17:33 SC4ever

Elkezdődött a mérkőzés. Nálunk Kozuch áll a kapuban.

Az 5. percben Dubek betalál kapunkba, Kiricsenko és Sikorcin átadásából. 2 perc múlva Szőcs Szabi kap egy 2 perces kisbüntetést teljesen jogosan. Volt két nagyszerű helyzetünk, amit ha kihasználunk másképp állna a szénánk. Péter Robi játszik Zsókkal és Mihály Edével egy sorban. Látványos játékot mutat ez a sorunk. Harmadik emberelőnyünket kapjuk a 18. percben. Jó lenne már kihasználni.  1-1: Molnár szép akciójának köszönhető a gól, Moldován Ervin egyenlít. Az első harmad 1-1-es döntetlennel zárul.

Elkezdődött a második harmad. Csapatunk a 23. percben emberelőnybe kerül negyedszer a mérkőzésen. Papp Szabi ugyanazt megcsinálta, mint itthon is az Újpest ellen. Közvetlen a kapuval szemben kapja a pakkot és szép gólt lő. A 27. perc legvégén Szőcsöt állítják ki, már másodszor. Papp Szabi kiállítását Harmati Dávid használja ki, így a 31. percben 2-2. Térddel belementek Kozuchba és így sikerült gólt szerezniük, kapusunk azonnal lesérült, Fülöp váltja a kapuban. Kontragól: Roczanov, 3-2, oda. Sikorcin talál be kapunkba, egy távolról megeresztett lövésbe ér bele, Fülöp nem látott semmit, 4-2.

Harmadik harmad. Nem kezdődik jól, Harmati Dávid révén 5-2, oda. 48. perc kettős ember előny. Üres kapura használják ki a kettős emberhatrányukat a lilák. Petran ismét betalál, 7-2.

Vége. Sok pontatlanság, gyenge védelem, gyenge befejezések. Nem Fülöp kapuson ment el a meccs.