Egy kis statisztika

2009.03.12. 09:03 SC4ever

Vákár Lajos műjégpálya, 1500 néző.

Az első harmad egyértelmű Sport Club fölényben zajlik, ami meglátszik a kapuralövések arányán is. Ebben a harmadban 12-6 javunkra. Mindkét gólunk 5-5 ellen született. A HC gólja egy emberelőnyben jött össze. Mindkét gólunkat a harmadik sorunk lövi, előbb Péter, majd Kósa talál be.

A második harmadban a Sport Club még mindig jobban játszik,  a HC fejetlenül, rengeteget szabálytalankodva tudja a fiainkat megállítani. Ebben a játékrészben 10-11 a kapuralövések száma. A HC 5-5 ellen tud előbb egyenlíteni, majd Sloboda Radovan emberfórban talál be Filip asszisztját követően távolról. Mihály Á. emberelőnyben egyenlít, így a harmad végén 3-3. Antal Zsombi térddel történő szabálytalanságáról annyit, hogy a Volán légiós játékosát ilyenért 16 fordulóra tiltották el.

A harmadik harmadban Zsók egy családi utasítást követően, amit a harmadik harmad elején kapott, kilövi 5-5 ellen a balfelsőt. Ebben harmadban 10-10 a kapuralövések száma. A HC szabálytalanságokkal tördeli a játékot. Saluga előbb szabálytalankodik, majd a bíró előtt megfejeli Zsókot, ez is néhány forduló kellene hogy legyen a szabályok értelmében, mivel rögtön 5+végleges fegyelmit kapott. Láthatóan vadászták Ordzovenskyt, nem egyszer a műtött térdét próbálták használhatatlanná tenni. A HC negyedik gólját emberelőnyben szerzi Mihály Á. révén. A Sport Club még kétszer talál be.

Összesítve a kapuralövések aránya 32-27 ide. A büntetések aránya 57-22 oda. Hozzátartozik Saluga 25 perce + Suur 10 perc fegyelmije. Ezeket leszámítva 22-22 perc a kiállítások száma. A négyből 3 HC-s gól emberelőnyben született, míg a Sport Club 6 góljából hármat szerzett emberfórban.