1. sor :János I.,Sloboda,Filip,Elekes,Ramstedt

2. sor :Sprencz,Ordzovensky,Moldován,Hozó,Antal I.

3. sor :Kósa, Papp,Kánya,Zerkula,Stefan Bogdan

I. harmad

6:19  1-0 Góóól : Ramstedt egyedül a Steaua harmadába körbekorcsolyázva veri át a védőket és Csergő lába között a kapuba lő.

Vége az első harmadnak, marad az 1-0, a Sport Club dominálja egyértelműen a meccset.

II. harmad

25:06 1-1 Gól.A Sport Club támadni készülődött, Golovinov lecsapott és pontos passzt adott Niculescunak, aki elfektetve Antalt nem hibázott.

27:21 2-1 Geru szerez korongot a kapunk hátánál, egyértelmű védelmi hiba után, Pisarenkonak passzol, aki nem hibázik.

33:37 3-1Geru lövi a korongot kapunkba, Antal kapus hibáját követően.

Vége a második harmadnak. A spori rendesen szórja ki 2 percekre a kék-fehéreket.

III. harmad

42.perc 3-2 Moldován üt bele a levegőben érkező pakkba amit Antal István küldött meg csuklóból.

42.23 4-2 Pisarenko Antal Lacikát ellökte, a spori szemet hunyt fölötte. Kommunizmus idejére emlékeztet.

43:16 4-3 Filip szögből a hosszúba vágja a korongot, remek helyzetfelismerés.

45:07 4-4 Kettős emberelőny. Remekül felállunk az ellenfél harmadában, Sloboda távolról lövi be Csergő lába között  a pakkot.

60:00 Vége a III. harmadnak. Következik a hosszabítás.

65:00 Nincs gól, büntetőlövéseken a sor.

Büntetőlövések: Gliga belövi, ezért Hozónak is muszáj, ezt meg is teszi. Geru Hozó után kihagyja. Hozó lövi megint, ugyanazzal a lövőcsellel és megint bent van.

Az első harmadban a Sport Club játszott jobban. Ramstedt önfeledten lavírozott a Steauasok között, megkerüli a kaput majd pazar eleganciával Csergő kapuhálóját megzörgeti. Nem volt a legiramosabb az első harmad, de egyértelmüen a Sport Club volt a jobb.

A második harmad a hibákról szólt. Mindhárom gól a mi hibánkból született. Ez a harmad nem rólunk szólt.

A szünetben Gál Sándor edző nagyon feltüzelhette a fiúkat, mivel három perc alatt hármat ütünk. A negyedik steauás gól szabálytalanság révén született meg. Nem a jómodorúságáról ismert Pisarenko előbb elüti Antal kapust, majd beüti a korongot a halóba. A sporik nem fújnak szabálytalanságot, sőt megadják Pisarenko gólját.

A hosszabítás nem hozott gólt, habár Hozó 10 másodperccel a vége előtt ziccerben majdnem betalál.

A büntetőlövésekben sokáig nem esik gól. A gólcsendet a korábbi steauás edző fia, Gliga töri meg. Hozónak kötelező volt belőnie a korongot, hogy versenyben maradjunk. Remekül élt is a lehetőséggel, majd Geru hibázása után ismét sikerült gólt szerezni, szintén Hozónak. Ezzel a Sport Club győzelemmel tér haza a fővárosból.