Nikko - harmadik nap: góltalanul utolsók

2012.11.11. 08:49 poraszabolcs

Korea - Románia 2-0

Hiába lőttünk többet kapura ellenfelünknél, ők pontosabban céloztak, fél perccel az első szünet előtt Kim Hyeok, majd a 45. percben Kim Kisung köszön be Catrinoinak, míg Tom Skinner legényei egyszer sem tudták legyőzni Park Sungjet. A három meccsen kapott hét gól vállalható, a tökéletes emberhátrányos védekezés úgyszintén, a steril támadójáték és az emberelőnyök 0%-os kihasználása azonban nem. Mindazonáltal a három szoros vereség fölülmúlja várakozásaimat, nem voltak látványos összeomlások, és nem voltunk a csoport sokak által lesajnált bokszzsákja. Kapusaink remekül teljesítettek, Catrinoit és Ruczujt is dicséret illeti szereplésükért. Megállás nincs, jövő pénteken a Megyeri úton lesz jelenésünk, folytatódik a MOL liga alapszakasza, de előtte, kedden fél hattól a Flamaropolon lesz elszámolni valónk az örök riválissal. Hajrá, Szereda!

Nagy-Britannia - Japán 2-1

Az első napon elszórt pontokat a házigazdán vasalta be a brit együttes, megnyerve ezzel a nikkói csoportot. Az első harmad derekán fél perc alatt kettőt vágtak Phillipsék, erre csak a 44. percben tudtak válaszolni a házigazdák, és hiába rohamoztak a végén 6 a 4 ellen, nem sikerült az egyenlítés. A csoport végeredménye: