Újpesti TE - HYS The Hague 2-6

2009.10.24. 14:53 poraszabolcs

Csíkszereda, Vákár Lajos Műjégpálya

Elkezdődött a mérkőzés. Az első lövés a hollandoké, de veszélytelen.

Kiállítás. Emberhátrányban az UTE. A hollandok ki is használják, egy kékvonalas lövéssel lepik meg a lila portást: 1-0 a tulipánosoknak a 3. percben.

Kiállítás a másik oldalon is, lehet hajtani az egyenlítésért. Óriási helyzetben Dubek, véd Knudsen.

Rafaj ziccerben nem hibázik, 7. perc 1-1.

Kapkodó a játék, pontatlan átadások mindkét oldalon. Már a 12. percben járunk, mezőnyjáték folyik. Egy-egy távoli lövésen kívül nem történik semmi a pályán.

Visszahúzásért két perces kisbüntetés a hollandoknak. 17. perc Óriási helyzet, Rafaj az üres kapu mellé lő. Kiegészül a holland gárda.

Vége a harmadnak. nem túl magas a színvonal, az Újpest valamivel többet támadott és nagyobb helyzeteket alakított ki, az eredmény viszont maradt 1-1.