HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Gyenge kezdés

2012.09.07. 20:50 SportClub

Ma este 19 órától megkezdődött a Mol Liga 2012/2013-as évadja, melyen csapatunk a felvidéki Érsekújvár csapatát fogadta.

A fiúk jól kezdik a meccset, sokszor öt az öt ellen is beszorítjuk Spisák mester csapatát. Az ötödik percben egy szép akció végén Molnár Zsolt emberelőnyben szerzi meg a vezetést. Ezután is rohamozzuk kapujukat, viszonylag gördülékeny a játék, de 10 perc után mintha ráültek volna az eredményre a mieink. Ez meg is bosszulta magát, mert a 16. percben Barcák révén egyenlítenek a vendégek.

A második játékrészt is jól kezdjük, hisz ismét emberelőnyben játszunk, mikor Novák éles szögből nagyon kilövi a rövid felsőt, 2-1. Aztán ismét rengeteg helyzetet puskázunk el, ráadásul a játék is nagyon döcögős. A 31. percben Uhnák mehet Kozuch ellen és fel is varrja a bal felsőbe, 2-2. Nyolc perccel később az ex-galaci Ruzicka egy hatalmas védelmi hibát követően egyedül marad kapusunkkal szemben, aki ismét tehetetlen. Gyorsan fordít tehát az ellenfél, amivel alaposan meg is lepnek minket.

Az utolsó harmadban igyekszünk hamar támadásba lendülni, de gyorsan el is fogy a lendület, nem igazán sikerül nagy gólhelyzetekig eljutni. A mérkőzés végén éledezik a csapat, nagy helyzetek maradnak ki, Becze és Varga is majdnem eljut a gólig. Egy perccel a vége előtt Lahtinen mester időt kér, lehozza a kapust is, de nem sikerül az egyenlítés, így a tavalyhoz hasonlóan idén is vereséggel kezdjük a Mol Ligát. Vasárnap este a Brassót megszorongató Újpest ellen lehet javítani. Hajrá Szereda!

HSC Csíkszereda - Ice Tigers Nové Zámky  2-3

Gólszerzők: Molnár Zsolt, Novák illetve Barcák, Uhnák és Ruzicka