HSC - Liepaja 0-6

2011.10.23. 18:30 SC4ever

1. perc: Novák távolról lő hatalmas erővel.

2. perc: Upitis lövését védi Kozuch.

2. perc vége: kétszer is megszerezhetnénk a vezetést, előbb Bíró majd Becze révén. Nagy helyzetek voltak.

3. perc: Novák lövése suhan el Kalnins kapuja mellett.

5. perc: Nagyon jól játszunk. Nagy lő kapura, Péter ér bele. Épp hogy mellé...

6. perc: Hruby lövését védi bravúrral a lett kapus. Nagyon nyomunk.

7. perc: Szőcs nagy erővel lő a félpályáról, Kalnins véd.

8. perc: Becze indítja Bírót, a kapus ezúttal is véd. Ezután Péter fonákja akad el Kalnins mamutjába.

Kozuchnak egyelőre nem nagyon akad dolga.

9. perc: Zabis távoli lövését ártalmatlanítja kapusunk.

9.36: Az első komolyabb lett akció végén gól, Verenis az eredményes.

11. perc: Indrasis lövését fogja Kozuch.

12. perc: Tilla lövését védi Stano.

14. perc: Novák a kiállított.

14.15: Siksna a kékről lő, Demiters botján felpattan a korong. Gól sajnos.

19. perc: Skvorcovs lő mellé.

19.12: Verenis gól, üresen lőhet középről.

Vége az első harmadnak.

22. perc: Indrasis lövését fogja Kozuch.

23. perc: Mickevics lő, kapusunk véd.

23. 27: Ziccert hárít hálóőrünk.

24. perc: Emberelőnyben vagyunk.

Volt két helyzetünk, de nem éltünk vele. Kiegészültek Kalninsék.

28. perc: túl sok játékosért kapnak két percet a lettek.

Hurtaj lövését védi Kalnins kapus.

Kétszer is emberhátrányban kerülünk, de sikerül kibekkelni.

35. perc: Zabis lövése megy a ketrecünk mellé.

37. perc: Kósa kap két percet magasbotért.

Kiegészültünk.

4o. perc: Moldován adja a kapu elé Virágnak, a 77es nem tudja kihasználni az adandó lehetőséget.

Kiállítás: Brancis 2 percre.

Vége a második harmadnak.

41. perc: Emberelőnyben vagyunk.

43. perc: Kiegészültek a Metalurg játékosai.

43.53: Gipters akadályozásért kap két percet.

46. perc: Péter szerzett korongot, végigviszi, de sajnos mellé lövi a korongot.

49. perc: Szöcske átlósan passzol Moldovánnak, nem éri el a játékszert.

Emberelőny ide.

Zibet is kiállítják akadályozásért.

5o.53: Skvorcovs lő fordulatból nagy gólt.

51.o6: Indrasis is eredményes.

52. perc: Novák szólóját mellé lövi.

53. perc: Pappot büntetik két perces kisbüntetéssel.

55. perc: Kozuch véd hatalmasat a lepkéssel. Kiegészültünk.

56. perc: Novák lő tisztán, a kapus hasába.

57.37: Aliauskast üresen hagyják a mieink, tisztán lőhet, gól.

59. perc: Virág lövését védi Kalnins.

Vége a mérkőzésnek.

A meccs legjobbja Zabis a lettektől, Szőcs Szabi tőlünk.

Csapatunk harmadik helyezést ért el a csoportban. Elsők a lettek, második a kazah csapat, utolsó a Ljubljana.

Legjobb játékos: Feldmanis (Liepaja)

Legjobb hátvéd: Argokov (Beibarys)

Legjobb kapus: Kozuch

Legjobb csatár: Upitis (Liepaja)