HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

A fővárost is bevették a fiúk!

2011.01.27. 18:10 SportClub

Ma Bukarestbe utazott a csíki csapat, hogy lejátssza második selejtezőbeli meccsét is a Kupában a Steaua ellen.

Jól kezdjük a meccset, Bíró Ottó passzából Becze avatja fel Catrinoit. Sokat nem kell várni a különbség növeléséhez, Flinta kiállítása után Hurtaj emberhátrányban módosítja 2-0-ra az eredményt. Azonban alig egy perc telik el, amikor a bakák új szerzeménye, Molnár Szabolcs szépít Butochnov aszisztjából . Az utolsó percben Hurtaj ismét emberhátrányban talál be, 3-1 ide.

A második játékrész harmadik percében Hurtaj megszerzi harmadik gólját is, Siki adja a gólpasszt. Ismét elkönnyelműsködjük, így Timaru egy perc múlva szépít is, majd a 30. percben Tapu egy gólosra csökkenti a hátrányukat.

Az utolsó harmad elején is hamar betalálunk, Molnár Zsolt a 44. percben üti csapatunk ötödik gólját. Négy perc múlva Munteanu gerinctelenül, nyugodtan mondhatjuk, hogy steauás módra leüti Molnár Zsoltot, mehet is zuhanyozni. Két perccel a vége előtt Hruby beállítja a végeredményt emberelőnyből, 6-3. Ezzel eldőlt, hogy a Románia Kupa négyes döntőjében a galaciak ellen kell kivívja csapatunk a döntőbe jutást, a fővárosiak pedig Brassóval játszanak. Szép volt fiúk!

Steaua Rangers – HSC Csíkszereda   3-6

Gólszerzők: Molnár Szabolcs, Timaru, Tapu illetve Hurtaj 3, Becze, Molnár Zsolt és Hruby