HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Egy utolsó megmérettetés!

2010.11.28. 15:51 SportClub

Ma rendezik az utolsó mérkőzéseket a Kontinentális Kupa harmadik fordulójában. Csapatunk 18 órai kezdettel mérkőzik meg az ukrán Sokol Kiev csapatával. Ez egy tét nélküli mérkőzés mindkét fél számára, hisz sem nekünk, sem az ellenfélnek nincs esélye már a továbbjutásra. Annak a sorsát az esti Asiago-SønderjyskE összecsapás dönti el.

A mai ellenfelünk az orosz Malov kivételével mind hazai játékosokat vonultat fel, azonban közülük rengeteg ukrán válogatott. Hazájuk bajnoksága mellett - amely nem túl acélos - a fehérorosz bajnokságban vesznek részt, bizonyosan ezt komolyabban is veszik. Tavaly a harmadik helyen végeztek, az elődöntőben szerencsétlenségükre a Yunost Minsket kapták ellenfélként, akik nem is kegyelmeztek és sima 3-0-val búcsúztatták. Az idei szezonban jelenleg ötödikek. Legponterősebb játékosuk Vadim Shakhraichuk, aki a múlt szezonban még a KHL-es Torpedo csapatát erősítette. A mai meccs sem lesz tehát könnyű, remélünk egy jó játékot, esetleg szoros eredményt. Hajrá fiúk!