HK Dukla Mihalovce - HSC Csíkszereda: 3-4 büntetőkkel

2010.08.15. 17:10 poraszabolcs

18 órakor elkezdődött csapatunk idénybeli első edzőmérkőzése a szlovákiai másodosztályú Dukla Mihalovce otthonában.

Jól kezdtünk, a 4. percben Biró Ottó szerez vezetést, de sajnos nem örülhetünk túl sokat, a házigazdák rövid időn belül egyenlítenek és a 7. percben a vezetést is átveszik.

Sikorcin Novak átadásából egyenlít ki, 2-2.

31. perc: 3-2 oda.

59. perc: Lehoztuk a kapust, Moldován egyenlít.

Nyertünk büntetőkkel! Molnár Zsombor kihagyta, de Virág és Sikorcin sikeresen elvégzett büntetője révén megvertük a hazai gárdát.