Románia-Izland 8-3

2010.04.11. 13:35 SC4ever

Második mérkőzését is hozta a válogatott, ellenfél ezúttal Izland volt. Kapuban ismét Catrinoi kezdett, a tegnapi negyedik sor kicsit módosítva ma az első sor lett, ennek megfelelően hozta is ez a sor a gólokat. Az első felvonásban két gól esett, mindkétszer a Sport Club hetvenhetese, Virág talált be az északiak hálójába. A második játékrész felénél Antal talál be Molnár illetve Virág átadásából, két perccel később Góga növeli az előnyt négygólosra. A harmad utolsó perceiben rengeteg kiállítást szednek össze a srácok ami meg is hozta eredményét, Hedstrom háromgólosra csökkentette a román válogatott előnyét. A harmadik felvonásban előbb Nagy Istán talál be Molnár átadásából, majd egy perccel később Zsók is megszerezi első gólját, így alakítva az eredményt 6-1-re. A 46. és az 53. percben két izlandi gól esik. Arról, hogy az utolsó gól ne izlandi legyen Molnár és Papp gondoskodik, előbbi  Hozó asszisztját használja ki, utóbbi Mihály és Zsók átadását értékesíti.

Holnap szünnap van, kedden Izrael lesz az ellenfél ugyanebben az időpontban!