Román Kupa: fél lábbal a négyes döntőben

2012.12.03. 18:37 poraszabolcs

A selejtezőcsoport talán legerősebb ellenfelével mérkőztünk idegenben, egy rendkívül hosszú és fárasztó menetelés egyik állomásaként: Bukarestben soha nem mehet biztosra az ember. Nekünk azonban van egy Mihály Edénk, akiről túlzás nélkül állíthatom, hogy élete formáját nyújtja, ma egy duplával járult hozzá sikerünkhöz. Csapatunk másik gólszerzője Moldován, az ő találataikkal húztunk el három góllal, ezt Georgescu csökkentette emberelőnyben a második harmad legvégén. Másfél perccel a vége előtt aztán Munteanu is betalált emberhátrányban, de az egyenlítésre már nem futotta Timaruéknak.

Steaua-HSC 2-3 (Georgescu és Munteanu illetve, Mihály Ede 2 és Moldován)

Holnap nagyon nehéz meccs vár ránk a Cenk alatt a vérszemet kapó Brassó ellen, míg szerdán a tervek szerint a Kupa selejtezőcsoportjának másik meccsét játsszuk az ISK-HSC ellen, majd utazunk Szlovákiába és a borsodi megyeszékhelyre. Nem egy wellness-program, de bízom a srácokban. Szép volt, fiúk! Hajrá, Szereda!