Ez fájt...

2012.11.25. 20:01 poraszabolcs

Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a záró harmad elején két góllal is vezettünk, mégis csak egy sovány pont lett a mai termés. Molnár Zsolt egy perc után betalált és ekkor még senki sem sejtette, mi lesz a vége. A harmad közepén megkapjuk a már-már szokásos emberhátrányos gólunkat Pichler jóvoltából, de Novak gondoskodott róla, hogy előnyben vonulhassunk pihenni. A meccs felénél Dorner ismét kiegyenlített, de Hurtaj emberelőnyből ismét vezetést szerzett, amit Bíró Tamás toldott meg a harmadik harmad elején. Az Újpest azonban nem adta fel, és az 50. percre Ódry és Szajbert Patrik góljaival kiegyenlített, majd a gól nélküli hosszabbítás után Ódry bevarrta a lila győzelmet jelentő büntetőt.

HSC-Újpest 4-5 (büntetőkkel) Molnár Zsolt, Novak, Hurtaj és Bíró Tamás illetve Pichler, Dorner, Ódry és Szajbert Patrik

A pénteki párbajhősök és alkalmi terminátorok megkapták büntetésüket, de ismételt vizsgálat indul Papp Szabi ellen is. Közben Brassóban a Corona kiütötte az Érsekújvárt, folytatódnak a körbeverések a ligában. Mi a mai vereség ellenére is dobogóra léphetünk (először az idényben!!!), amennyiben holnap rendes játékidőben győzünk a ma betliző szlovákiai gárda ellen. Mindent bele, hajrá Szereda!