Küzdelem, izgalom, győzelem

2012.03.30. 23:03 SportClub

Ma este óriási csata után csapatunk megszerezte zsinórban a hatodik bajnoki címét.  Jól kezdjük a mérkőzést, hisz Petres passza után Molnár Zsolt szerzi meg a vezetést. A harmad vége előtt viszont Filip egyenlíteni tud. A 33. percben Hruby góljával 2-1-re módosul az eredmény, de egy perc múlva Barinka ziccerbe kerül és nem hibázik, 2-2. Két perccel később nagyon szép gólt szerzünk: Petres viszi be a korongot a brassói harmadban, laposan lő, amit még Polc hárít, de a pakk Podstavek elé kerül, aki nagyon okosan passzol a nagy lendülettel érkező Moldovánhoz, ő sem hibázik, visszaszerzi a vezetést. A harmadik játékrészben kettős előnyben is játszhatunk, de nem sikerül gólt ütni. A vége nem igazán kedvezett a túlságosan izgulós nézőknek, hisz 2 játékosunknak is padra kell ülnie 2 percig, a vendégek kapusukat lehozva pedig hat a három ellen támadhatnak. De a nagyon fegyelmezett védekezésnek és Kozuch elképesztő bravúrjainak köszönhetően sikerül megtartani a 3-2-es eredményt.