HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Végállomás

2012.02.05. 22:32 SportClub

Ma este ki-ki meccset játszott csapatunk a miskolciakkal. Az első harmad első felében 3 meccsre való ziccert hibáztunk, sőt háromszor csak az üres kapuba kellett volna bekotorni a pakkot. A harmad második felére feljavult a Miskolc játéka is, nekik is akadtak gólszerzési lehetőségeik. A második harmadban ismét mi támadtunk többet, de egyszerűen semmi sem ment be, Budai jól állta a sarat. Kozuchra sem lehetett panasz, hisz életveszélyes miskolci kontrákat semlegesített. A harmadik játékrészben is akadtak hatalmas helyzetek mindkét oldalon, de úgy nézett ki, hogy ez a tavalyi elődöntőinkhez hasonló összecsapás lesz a mai is. Ezt Saluga majdnem megcáfolta, egy az egyben ugrott ki hálóőrünkkel szemben, de Kozuch óriásit véd. 60 perc alatt nem született találat, következhetett egy 20 perces hosszabbítás. Helyzet itt is, ott is, leginkább a miskolci kapu előtt, de Dubek gólt szerzett a mi harmadunkban, Kozuch pedig a lövésére már nem tudott reagálni, a korong a hálóban landolt. Kikaptunk. Miskolci örömmámor, szeredai leszegett fejek. A Mol Liga nekünk ezennel véget ért... azért még elhangzik a "Szép volt fiúk..."