HTML

Hajrá Sport Club

A HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának szurkolói fóruma. Meccsbeszámolók, hírek és minden, ami kék-fehér.

Friss topikok

• fazi73: @legea nr.216/2011 art.3: Ne haragudj haver de olyan szoveget kellene irni amit elobe es szemtol s... (2013.06.30. 07:28) Hruby jön! Novák megy?!
  • Kopitar King: @friczy: Csergő Zsolt áll a csíki belviszályok mögött, az egykor szebb napokat megélt bukaresti v... (2013.06.26. 07:17) Gyúrunk, vazze?!?
  • fazi73: @ando500: Nem tom hogy kinek az irasaval van bajod ha konkretan kifejtened le reagalhatna a “bunos... (2013.06.19. 21:21) Hírek
  • gionatan: bizony attol fugg hogy mikor es milyen jatekosokat igazolunkle.Belekell huzni!!!!!!!!!!!! (2013.06.13. 15:38) Kontinentális Kupa
  • Jégkorong: @HSC: „Nincs egyenisege” – érdekes egy személyiség…:) „nagykepuskodik a jatekosokkal” – nem csak ... (2013.06.11. 12:39) Hruby újra itthon!

Linkblog

HTML

Nem megy a gólszerzés

2014.08.23. 19:25 Bobo91

Újabb vereséget könyvelhetett el a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a Poprádon zajló Tátra-kupán. Christer Dreberg tanítványai ezúttal a szlovák U20-as válogatottól szenvedtek vereséget. A játék ezúttal már sokkal jobban ment, mint egy nappal korábban.

Két nap alatt két vereséget könyvelhetett el a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a Tátra-kupán. A Poprád elleni megsemmisítő vereséget követően, ma kora délután a szlovák U20-as válogatott volt az ellenfél.

A jó iramú, pörgős mérkőzésen a szlovák U20-as csapat jobban használta ki helyzeteit és kétgólos győzelmet aratott. A szlovák csapat elsőbb a 34., majd az 59. percben vette be Ruczuj ketrecét. A csíki csapatnak is több kecsegtető lehetősége volt, de azokkal nem tudtak élni.

A tornát, holnap délután 16 órakor zárja a HSC Csíkszereda, amikor az osztrák Kapfenberg együttesével néz farkasszemet.

Komarek után újabb hátvéd érkezett próbajátékra a HSC-hez Ivo Kotaska személyében. A 34 esztendős cseh a Ceske Budejovice nevelése. Pályafutása nagy részét a cseh élvonalban töltötte le, de megfordult a cseh második, illetve harmadik ligában is. Az utóbbi két években a lengyel bajnokságban érdekelt KH Sanoknál játszott. A múlt szezont is ott kezdte, de végül a cseh második ligás Ceske Budejovicében fejezte be.

A mai mérkőzésen nem lépett jégre Jabornik és Satek. Utóbbira legalább két hét pihenő vár, miután a Poprád elleni mérkőzés 5 percében egy ütközés nyomán a válla megsérült.

Eredmény

HSC Csíkszereda – Szlovákia U20 0–2 (0–0, 0–1, 0–1)

Gól: Hrusik (34.), Skalicky (59.).

A HSC felállítása

Ruczuj (Kozuch) – Farkas, Bíró G, Mihály, Papp, Komarek (1. sor); Sjölund, Molnár Zs., Tranca, Bors, Kotaska (2. sor); Bíró M., Bíró T., Bíró O., Salló, Nagy (3. sor); Hildebrand, Geréb, Rokaly, Gecse, Pál (4. sor).