HSC Csíkszereda - Beibarys Atyrau 1-5(élő)

2011.10.22. 18:06 SC4ever

A kazah bajnokkal mérkőzünk. Reméljük színvonalas találkozót láthatunk, amely a mieink győzelmével ér majd véget.

Bemelegítés...

Kilenc perc múlva kezdődik a mérkőzés. Jelenleg a csapatok bemutatása történik.

Első harmad

1. perc: Hurtajt állítja ki a játékvezető fogásért.

Az első percet sikeresen kivédekezzük.

2.1o: Tizenhét másodperc van hátra a kiállításból, amikor Alkozin eredményes. Elfekteti Kozuchot és a kapuba emel.

4. perc: Ogorodnikov próbálkozását hárítja Kozuch.

5. perc: Sharifianov lövését is remekül védi kapusunk.

Mi következünk, de sajnos Hruby nem jut el a kapuig.

8. perc: Panshin óriási erővel tüzel, kicsivel megy fölé.

1o. perc: Második sorunk szorítja be a kazahokat, előbb Kósa lövése kerüli el a kaput, majd Petres lő éles szögből. A korong Szőcs korcsolyájáról megy kapura, a kapus résen van.

11. perc: Tesliuk kap két percet.

Novák lő a rövid felsőre, a kapus fogja a lövést. Ezután a vendégek kontrából veszélyeztetnek, Kozuch a helyén van.

Becze lövését védi Raitums, ezután rögtön megindulnak a kazahok, Sharifianov tisztán lőhet, Kozuch most is védi a próbálkozást.

15. perc: Kozuchnak zsinórban négyszer kell hárítania. Pár másodperccel később Yeremeyev bombáját is védi.

16. perc: Bíró Ottót bünteti az észt játékvezető (2 perc).

Kivédekezzük az emberhátrányt.

19. perc: Szőcs a Beibarys kapuja hátától fordítja be a pakkot, Raitums a helyén.

18.33: Ellentámadás, Dolishnya a hosszúra lő, gól.

Az első harmadot a vendégek dominálják és kétszer is betalálnak. Reméljük a második játékrészben többet támadunk és gólt is szerzünk. Gyerünk srácok!

II. harmad

21. perc: Hruby lő a félpályáról félelmetes erővel, a kapus védi.

22. perc: Panshin lő oldalról, egy másik orosz elmozdítja kapunkat, érvénytelenített gól.

23. perc: Bíró Ottó lövése kerüli el a kaput.

Ezután Zibet küldi ki bottal lökésért a spori.

Emberhátrányban Hurtaj szökik meg, lő, akasztják a szlovákot, majd a kapus véd. A bíró nem fúj semmit...

25. perc: az emberelőnyt kivédekezzük, de ahogy kiegészülünk jön Yeremeyev és fonákkal nagy gólt lő.

26. perc: Zhdanov lövése a kapuvasat érinti.

27. perc: Panshin fonákját hárítja Kozuch.

29. perc: Ezt a hátrányt is kibekkeljük, amikor kell Kozuch mindig a helyén van.

31. perc: megint a kapusunknak kell résen lennie.

32. perc: Góga kap négy perces büntetést. Így egyre nehezebb lesz.

34. perc: Kozuch bravúr.

34.oo: Sokolov távoli lövése talál utat ketrecünkbe.

34.25: Nagy játék a kazahoktól: Yeremeyev passzol Panshinnak, aki kapásból nagy gólt lő.

36.33: túl sok játékosért büntetik a Beibaryst.

36.43: Nagy István ereszt meg a kékről kapásból egy bombát. Szépségdíjas gól...

38.35: Most mi kapunk túl sok játékosért két percet.

Vége a második harmadnak, négy góllal mennek a vendégek.

III. harmad

43. perc: Hurtaj lőhet közelről, Raitums hárít. Fél perc múlva Szöcske lő távolról, ez is kimarad.

45. perc: Előbb Alkozin  szólóját, pár másodperccel később Pavlovs szólóját hatástalanítja kapusunk.

46. perc: Góga ül le két percre, fél percig kettős hátrány.

Kósa bejön, másfél percig még emberelőnyben a kazah csapat.

48. perc: Kiegészülünk, a következő támadásunkat Bíró Tamás vezeti, lő, de beleérnek lövésébe. Ezután Kósa is próbálkozik, de a lett válogatott kapus véd.

51. perc: 5 az 5 ellen beszorítjuk a kazahokat. Danilov akaszt, két perc.

52. perc: Góga az üres kapu ellen hibázik, a kapus mamuttjába lő.

53. perc: kettős előny, a büntetett Zubkov.

54. perc: szimpla előnyben vagyunk, miután bejön Danilov.

Kiegészült a Beibarys.

Kettős kiállítás: Góga és Ozolinsh büntetett.

56. perc: 5 az 5 ellen folytatódik a játék.

58. perc: Kozuch a lehetetlent is kivédi.

6o. perc: Kozuch ismét bravúrosat véd.

Pár másodperccel a vége előtt Moldován szép egyéni akciót mutat be, a kapus hatástalanítja  a lövést.

Legjobb játékos tőlünk Kozuch, teljesen megérdemli az elismerést. A vendégektől Yeremeyev kapja a díjat.