Közel voltunk a bravúrhoz

2011.03.01. 20:37 SportClub

Tét nélküli mérkőzést játszott ma csapatunk a Steauaval. A találkozóra nem utazott el a csapat egy része, a légiósok, és gyakorlatilag a teljes második sor maradt itthon. A bakáknál Poznik és Forgie kivételével mindenki jégre lépett, így a hazaiak nagyobb eséllyel vágtak neki a ma estének.

Mi kezdünk jobban, Molnár Zsombor Sprencz passzából szerzi meg a vezetést. Fél perc alatt egyenlít is a katonacsapat Pascaru révén. Sajnos alig egy perccel a harmad vége előtt Molnár Szabolcs fordítja meg a meccset.

A második játékrész nagyon jól sikerül, csapatunk fiatal támadósora nagyon hatékonyan működik. A 30. percben az ifjú Molnár ismét betalál, majd másfél perc múlva Becze alakítja 3-2-re az eredményt.

Nagyszerűen alakul ismét a harmad eleje, Nagy Isti góljával már kettővel vezetünk. Az 50. percben Boldt szépít. Úgy látszik, hogy a végére elfáradnak a fiúk, hisz Timaru az 56. percben, egy perccel később pedig Lupascu szerezi vissza a vezetést a hazaiaknak. Sajnos ez is marad a végeredmény, de búslakodásra semmi ok, hisz egy ilyen szűkös kerettel már ez az eredmény is szép teljesítmény. Szép volt fiúk!

Steaua Rangers - HSC Csíkszereda  5-4

Gólszerzők: Pascaru, Molnár Szabolcs, Boldt, Timaru, Lupascu illetve Molnár Zsombor 2,  Becze és Nagy