Eljátszadoztunk a galaciakkal

2011.02.02. 20:53 SportClub

Tegnap a Steauát intézték el a fiúk, ma a galaci gárda szeretett volna bizonyítani nálunk, ez még kevesebb sikerrel járt, mint a katonacsapatnak.

Csak a 15. percben kezdődik a gólgyártás, Nagy Isti távoli lövése akad be Porubsky hálójába. Másfél perc múlva a kisebbik Molnár passzából Siki növeli két gólosra előnyünket, majd néhány másodpercre rá Moldován lövi a harmadikat. A harmad végén Bíró Tamás módosítja 4-0-ra az eredményt.

A 30. percig kell várni a következő gólra, ezt csapatkapitányunk szerzi, pár perccel később Sikorcin lövi második gólját. Ezután sorba Mihály, Moldován és Petres is betalál, majd egy másodperccel a vége előtt Tankó szépít, 9-1.

Az utolsó harmadra Moldovánék ismét hokiparádét mutatnak be, a játékrész első tíz percében Becze, Nagy Isti és ismét Becze talál be. Úgy néz ki ezzel sem elégedtek meg a fiúk, szebbnél szebb játékot produkálva még ütnek négy gólt, ebből egyet Góga, hármat pedig Moldován szerez.  A végeredmény 16-1, megerőltetés nélkül, sima győzelmet aratott csapatunk az idén meglepetés-csapatnak titulált Galaccal szemben.

HSC Csíkszereda – Galaci Dunarea  16-1

Gólszerzők: Moldován 5, Nagy 2, Becze 2, Sikorcin 2, Kósa, Bíró Tamás, Góga, Mihály, Petres illetve Tankó