Steaua Rangers - Sport Club 4:3 (h.u.)

2010.02.22. 19:28 SportClub

20.30, Mihai Flamaropol Műjégpálya, 250 néző

I. harmad:

Megszerezzük a vezetést Mihály révén!!! A kapu hátától fordul vissza és kegyetlenül felvágja!

Niniikoski tör be a Steaua mharmadjába, lő, amelyet Catrinoi elég nagy nehézsegek közepette tud megfogni.

Eddig jobban játszunk, az ellenfél nem mutat sokat.

Nagy helyzetet hagy ki Szőcs.

A közepes színvonalú találkozón mi játszunk eddig jobban, több helyzetet alakítottunk ki, jobban megy a játék.

Az első emberelőnyünket nem tudjuk kihasználni, sőt nem is tudunk felállni. Ezután jön a Steaua első igazán veszélyes helyzete, de Kozuch nagyot véd.

Vége az első harmadnak, ennek nagyrészében jobban játszodtunk, a bakák a harmad végére szívták fel kicsit magukat, de Kozuchnak köszönhetően nem tudtak egyenlíteni.

II. harmad:

Molnár lóg meg egyedül, de nem sikerül becsapnia Catrinoit.

Mihály nagy helyzetet hagy ki.

Óriási helyzet Niniikoski előtt, de a Hruby által kreált üres kapura csak kapuvasat ütött.

Papp Szabi kap 2 percet akadályozásért.

Letelik a kisbüntetés, de egyenlít a Steaua, Kostandi lövésébe Lupascu ér bele, és alakítja 1-1-re az eredményt.Ilyenkor mondják, hogy a kihagyott helyzetek megbosszúlják önmagukat.

Helyzet a Steaua előtt, de Kozuch véd.

Időt kér Weinstock mester, jól jöhet ez nekünk.

Szerencsénk van, Kozuch nagy formában van.

Kis technikai szünet plexidproblémák miatt.

Ismét vezetünk! Szőcs Szabolcs szerez szemfülesen egy korongot, Mihály Ede egyedül megy el és esélyt sem ad Catrinoinak, 2-1 ide.

Vége a második játékrésznek, mondhatjuk, hogy egy gyenge játékot hozó második harmad végén sikerült meglepni a katonacsapatot, így tartani tudjuk az egy gólos előnyt. De meg kell jegyeznünk, hogy ebben óriási érdeme van kapusunknak.

III. harmad:

Seversont állítják ki 2 percre magas bottal való játékért.

Góóóól! Niniikoski lövése szerencsésen pattant ki Catrinoirol, Antal Isti már csak az üres kapuba kellett helyezze a pakkot.

Emberelőnyben óriási helyzetet puskáz el a Steaua, amely után Lupascu idegesen töri össze a botját, amiért meg is kapja a jól megérdemelt 10 perces fegyelmit.

Kósa kap kisbüntetést illegális felszerelés használatért...eltörött a botja.

Ebben az érdekes emberelőnyben szépít a Steaua Kuljanov révén. Nagyon kilőtte a jobb felsőt.

Egyenlít a Steaua...Zabludovsky passzát Gliga értékesíti.

Felpörögnek az események, mindkét oldalon nagy helyzetek alakulnak ki.

Emberelőnybe kerülünk, Kostandi kap büntetést.

Virágot szabályos ütközésért állítják ki...

Vége a harmadik harmadnak is, így már biztos, hogy a meccs után megtartjuk az első helyünket a táblázaton. Igaz, jobb lett volna ha meg tudjuk tartani az előnyt. Következik a hosszabbítás.

Hosszabbítás:

Lejár Virág kiállítása, de Sprencz ismét emberhátrányba juttatja a csapatot.

Kuljanov révén megszerzi a győztes gólt a Steaua...

A Steaua ismét fölénk kerekedett. Annyi vigaszunk lehet, hogy ha hozzuk a következő két meccset a Progym és Brassó ellen, akkor elsőként végzünk a táblázaton és a Progymmal játszuk az elődöntőt. Ma négy meghatározó játékos hiányzott a csapatból: Hozó, Péter, Moldován és Zsók. A mérkőzés átlagos színvonalú volt, talán a harmadik harmad hozott némi izgalmat. Sajnos Kozuch és Mihály jó formája nem mentett meg a vereségtől, de csak továbbra is biztassuk a fiúkat, mert ahogy egy kommentező is írta, ez a mi csapatunk és számunkra ők a legjobbak! Hajrá Sport Club!